"החוכמה אינה מוענקת, לעולם היא תירכש במסע אישי שאיש לא יפטור אותנו ממנו ואיש לא יכול לעשות אותו  מקומנו".

0776_045408-removebg-preview.png

על ההרצאה

ההרצאה "לחיות למרחקים ארוכים" עוסקת באתגרים ובתובנות על החיים מנקודת מבטי האישית כספורטאי המתחרה בתחרויות סיבולת למרחקים ארוכים ומציגה גישה חדשה וייחודית על הדרך בה ניתן  ללמוד לחשוב, לקבל החלטות ולתכנן עתיד טוב יותר... גם עבור הדורות הבאים!

זוהי הרצאה ייחודית, מרתקת וסוחפת על פריצת גבולות, על כישלונות וניצחונות, על אמונה, התמדה, נחישות, כוח רצון, הקשבה, ומחויבות. הרצאה עם המון תובנות במהלכה אני משתף את הקהל בפתיחות בסיפור המסע האישי שעברתי החל מהיום בו בחרתי לצאת מאזור הנוחות שהייתי בו ולהתחיל לבדוק את גבולות היכולת שלי ועד ליום בו חציתי עטוף בדגל ישראל, לאחר שעברתי  226 ק"מ של שחייה בים, רכיבה על אופנים וריצה, את קו הסיום בתחרות איש ברזל, שוודיה. אחת מתחרויות הסיבולת המאתגרות והקשות בעולם.

במהלך המפגש וביחד עם הקהל מתקיימת שיחה על התמודדות עם פחדים, כאבים וקשיים וכיצד ניתן ללמוד להתנהל נכון יותר בחיינו, ביחד אנחנו מחפשים את ההצלחות והמקומות שכולנו שואפים להגיע אליהם.

 

אני מאמין כי במקום בו העבר והעתיד שלנו נפגשים נשארים רק הסיפורים, הסיפורים שלנו, הסיפורים שמחכים שיספרו אותם והם הרבה מעבר לעצמנו ובזכותם אפשר לעצב עתיד טוב יותר גם עבור הדורות הבאים. 

לחיות למרחקים ארוכים

על כוחה של תשוקה והתמדה בעיצוב עתיד טוב יותר

למי ההרצאה מתאימה?  

  • ההרצאה מתאימה לקהלים מבוגרים, עובדי חברות, ימי גיבוש, ועדים עובדים, נופשים, מועדוני גמלאים, מועדונים ספורט, בתי ספר תיכוניים, מתנסים ועוד... 

  • ההרצאה מותאמת מראש בהתאם לקהל היעד ואופי האירוע . 

  • ההרצאה מלווה במצגת מושקעת וסרטונים. 

כמה מילים עלי

הרצאות נוספות

גם אני יכול

מפגש 

על המרצה

עד 120 שנה

מסביב לעולם

העולם כבר לא שייך לצעירים